[מודעת ניסוי] דרוש צייר קומיקס לנאה דף

אודות החברה

נאה דף. כתובת: רבי עקיבא 167 בני ברק

אנחנו חברת הוצאה לאור ישראלית. ר' ישראל שפירו הקים את חנות החברה הראשונה ב'52 ומאז צמחנו להיות ההוצאה הגדולה ביותר בישראל. כיום היקף המכירות שלנו עומד על מעל ל40,000 ספרים בהפצה ואנחנו מתרגמים ומדפיסים עבור קהל בינלאומי. מטרתינו להפיץ ספרות דתית איכותית לכל קהילות ישראל ולהציב רף חדש של איכות. סיסמתנו: "כל המרבה הרי זה משובח". אנחנו אחראים לסדרות הקומיקס המצליחות "מעבר לירדן", "ממבט שני" ו"ממעמקים" שמכרו מעל ל200,000 עותקים בארץ ובעולם.

פרוט התפקיד

מקום עבודה: אפשר לעבוד מהבית.

ברצוננו להתחיל סדרת קומיקס חדשה במתכונת של חוברות קומיקס. כל חוברת תכיל 15-20 עמודים צבעוניים ו5-7 עמודי פרסומות. קצב הפרסום יהיה אחת לחודש. אנחנו נפיץ את הקומיקס בקהילות חרדיות בארץ. עם הזמן נגביר את היקף התפוצה גם לארה"ב, צרפת ושוויץ.

זמן: עבור כל חוברת ניתן טווח של חודשיים. המשרה היא למינימום של חצי שנה, לאחריה נחליט האם להאריך את החוזה.

תיאור התפקיד: צייר/ת קומיקס. מהצייר ידרש לצייר 15-20 עמודי קומיקס לכל חוברת, כולל צביעה. כל עמוד יכיל 3-6 פאנלים. הצייר יקבל סקריפט מדויק שמכתיב את התמונה שתהיה בכל ריבוע אבל יהיה לו חופש בחירה להחליט על הנראות הסופית (זוית, צבע, תאורה). אנחנו אוהבים סגנון אינק ברור וצבע פשוט אבל אנחנו פתוחים לשמוע הצעות נוספות.

דרישות וכישורים:

ניסיון בקומיקס חובה

ניסיון בצביעה יתרון

יכולת להשתלב בצוות ולשמור על סגנון אחיד ורמה גבוהה

כישורי אנוש מפותחים

עמידה בלוחות זמנים

ליצירת קשר

 נא לשלוח קורות חיים ותיק עבודות לכתובת המייל שלנו haggiben@gmail.com . שימו לב לשלוח עבודות דומות למשרה, ולצרף מספר טלפון בקורות החיים.

24 צפיות
עזרה

 

תנאי שימוש

הוראות הפעלה

פניות

סיפורים

 

בקרוב!

ראנדום

 

ארי

WebNoir

Magic Pen

הדרכות

 

ציור מסורתי

ציור דיגיטלי

תוכנות

כלים

כתיבה

מאגר קורסים

סרטונים

 

ספידפיינטים

הדרכות

כשותף לאמזון אדובי וקליפ פיינט חלק מהקישורים באתר מתומלגים.