הכותבים שלנו

אנחנו רוצים להציע את מיטב הידע וההשראה בשפה ברורה ונגישה לכן אספנו את כותבי הציירים הכי דברנים של הציבור. אם אתם חושבים שאתם יכולים לתחזק בלוג משלכם שלחו פנייה למייל Hagslik@gmail.com. 

דבורה קוטובסקי

ציור דיגיטלי

אממו

בלוג דיגיטלי

ראנדום

המיטב מהפורום

פיציקטו

ציור

מרים יעל

ציור וקומיקס

הגיבן

ציור וכתיבה

בעידן זה של שפע מקורות מידע והשראה רצינו להקים בית לציירים משלנו. מקום שיאגד מידע מכל העולם, שיתרגם לשפתינו וישמור על נקיון ונאמנות לרוח התורה. רצינו גם מקור להשראה חדשה והדרכה תוצרת עצמית כי היי, מי אמר שלנו אין מה לאמר? הסליק הוא בית לצייר הישראלי, שומר התורה והמצוות. אנחנו שואפים למצוינות, מקצועיות, בהירות ונגישות.

אנחנו בעד חופש המידע (מונח שהמצאנו. קליט, לא?) ונשתדל להמשיך לשמור על ממשק חינם. כדי לעמוד בדרישות המערכת חלק מהלינקים מתומלגים. אנחנו ממליצים רק על המוצרים שבאמת איכותיים לפי דעתינו, ואם תבצעו רכישה דרך לינק באתר שלנו אנחנו עלולים לקבל תמורה כספית. התמלוג לא משפיע על המחיר שאתם משלמים.

לפי דרישת הציבור פתחנו גם פורום סגור לבנות. מקום בו תוכלנה לשתף, להתייעץ, ולשאול שאלות באווירה בטוחה וביתית. אם את קוראת דברים אלה ורוצה להשתתף גם את בפורום הסגור אנא הכנסי לכאן. אנחנו יודעים שפורום יכול להיות מקור חיוני למידע שחובה לפתוח לפני הציבור הרחב. על כן פתחנו את האזור ראנדום בו כולכם תוכלו לצפות בפוסטים הכי יעילים שהופיעו בפורום.

הצוות

את הסליק הקימה ג. רוזה המוכרת יותר בכינויה "הגיבן". היא חושבת שאפשר ללמוד וללמד בעת ובעונה אחת. כמו כן היא לומדת כתיבה וספרות ורוצה לשתף את העולם כולו בבשורה. לה מצטרפים צוות נאמן של מתנדבים ואת חלקם ניתן לפגוש בבלוג.

הגיבן | הנהלה

פיציקטו | עריכת תוכן

אוריאל לוף | עריכה לשונית וספרותית

Magic Pen | ייעוץ

מרים יעל | ייעוץ ספרותי

ביקורת

אנחנו כאן מאמינים בביקורת בונה. אם יש לכם הצעות לשיפור, תלונה על התוכן, או בקשה לשינוי נשמח מאוד לשמוע אתכם. אנא שלחו מייל לכתובת שלנו Hagslik@gmail.com. אנחנו עונים לכל פניה תוך 24 שעות מלבד שבתות וחגים. 

עזרה

 

תנאי שימוש

הוראות הפעלה

פניות

סיפורים

 

בקרוב!

ראנדום

 

ארי

WebNoir

Magic Pen

סרטונים

 

ספידפיינטים

הדרכות

כשותף לאמזון אדובי וקליפ פיינט חלק מהקישורים באתר מתומלגים.