מי ומה בסליק?

אני ג. ר. היילנדר (הגיבן)

אני ציירת במקצועי ועברתי הכשרה בעיצוב וויזואלי, כתיבה ותסריטאות. אני חוקרת כל נושא לעומק בעזרת הכלים שעומדים לרשותי, בתור אחת עם גישה לרשת, גישה לשפות, והזכות ללמוד תחת מורים בתסריטאות, כמו רוברט מקי ודיוויד מאמט, וציור מגדי פולק.

מגיע לציירים כמוני, שומרי תורה ומצוות, דוברי עברית, להשיג את ההשראה והמידע שאנחנו צריכים במקום שבאמת מיועד לנו, לטעמים שלנו, לשאיפות שלנו. שלא ניאלץ להסיט את המבט, להסתבך עם חברות הסינון, להתפזר בשרשורים אינסופיים על נושאים לא רלוונטים. אכפת לי שיש כל כך הרבה מידע, בחינם, ברמה, ובשפע אך חסום בפנינו בגלל גדרות של שפה ורמה רוחנית.

 

לכן הקמתי את הסליק.

הסליק לא יכול לכסות את כל החסכים האלה, אבל אני משתדלת. מנסה לחתור למקום נקי מבחינה רוחנית, מבחינה עיצובית, הכי עברית שאפשר ועם תוכן קריא וברור. בין אם אני מצליחה להעניק השראה, או נכשלת בכך, זה אם המון לב והשקעה. ואני מקווה להשתפר כל הזמן.
 

כרגע הרווח שלי הוא בעיקר אישי. מאז הפוסט הראשון צמחתי, למדתי המון תחומים חדשים והתפתחתי בזכות הרמה הגבוהה שאני חייבת לכם. אני חושבת שהרבה ציירים יזדהו איתי כשאומר שאני מרגישה רחוק מאוד מהשאיפות שלי. לפעמים הדרך נראית בלתי אפשרית, מכשולים בלתי עבירים ותסכולים שאורבים מאחורי כל הצלחה. הסליק מהווה מאין עדות לדרך שאני עושה כאמן, ואני מקווה שלכל הפחות, הסליק יוכל ללוות גם אתכם לאורך המסע הזה.

אני לא רוצה להמליץ על מוצרים שלא באמת הועילו לי, אני שונאת פרסומות חודרניות, אני לא סובלת שמציפים לי את התיבה, אז אני לא רוצה לעשות את זה למבקרים שלי. אם אתם אוהבים את מה שאני עושה כאן, אתם יכולים לתמוך בי בעזרת רכישה בחנות שתהיה בקרוב, או לחיצה על כפתור התרומה מטה. אתם יכולים להשקיע רק כמה שאתם חושבים שמגיע לי.

רוצים לעזור?

אם אתם אוהבים את מה שאני עושה כאן, תוכלו לעזור לי להמשיך

לתחזק ולשדרג את האתר הזה. כל תרומה תבוא בברכה!

אולי כוס הקפה הבא שלי יהיה על חשבונכם 😉

שאלות נפוצות

מה יש בסליק?


אני משתדלת לספק מידע מקצועי והשראה לציירים ויוצרי קומיקס. ציור מסורתי, איור דיגיטלי, ותסריטאות. באתר אפשר למצוא:

  1. הדרכות לציור בסיסי ויסודות של הצורה, הקו, אור, צבעים, אנטומיה ורקעים
  2. חדשות והדרכות לציירים דיגיטליים על מוצרים ותוכנות
  3. הדרכות כתיבה וניתוח ספרותי - בעיקר נושאים שחיוניים לכתיבה וויזואלית
  4. שיתופים ומאחורי הקלעים משולחנם של ציירים מקצועיים
  5. הסרטות תהליכי ציור (ספידפיינטים) והדרכות
מי הקים את הסליק?


אני, ג. היילנדר (הגיבן). אני ציירת במקצועי ועברתי הכשרה בציור, עיצוב וויזואלי, כתיבה ותסריטאות. אני חוקרת כל נושא לעומק בעזרת הכלים שעומדים לרשותי ואני חושבת שמגיע גם לכם, גם לדוברי העברית שמחפשים מקום נקי ובטוח. מגיע לכם מקום מקצועי שינגיש לכם את כל המידע הזה ואני אעשה כמיטב יכולתי כדי לעשות את זה. אני ממשיכה לתחזק את הסליק כל הזמן, בהוספת תוכן ושיפור חווית השימוש. אם יש לכם בקשות ועצות לשיפור תמיד אשמח לשמוע. haggiben@gmail.com
האם את מלמדת ציור?


אני מאוד רוצה לשתף את הידע שלי, כמה שיותר וכמה שיותר מהר. אבל לצערי עריכת שיעורים דורשת המון המון השקעה. אז זה דבר שלוקח זמן. כרגע זה ניתן לרכוש קורס קצרצר - יותר כמו קורסון. מדובר בידע בסיסי ממש, ידע שבדרך כלל לא טורחים ללמד בגלל שמצופה מ"בעלי כישרון" להיוולד איכשהו עם הידע הזה בידיים. אם אתם כבר מכירים אותי אתם יודעים שאני לא מקבלת את הטיעון הזה, בתור אחת שעבדה ממש קשה כדי להשיג את הידע הזה ואני בטוחה שזה יכול להזניק את הכישורים שלכם בכל תחום בציור, למרות שזה קצר. עבדתי קשה על השיעורים האלה, לכן זה בתשלום. גשו ל חנות כדי לבדוק פרטים נוספים. את שאר הידע שלי אני משתדלת לשתף בבלוג. אתם יכולים לראות את הפוסטים שלי ושל עוד ציירים כאן. אם אתם רוצים להיות ציירים "הארד-קור", ברמה בינלאומית בלי פשרות, תעיפו מבט על רשימת הספרים האלה. למדתי מהם המון. .בסליק יש גם מאגר של עוד מוסדות לימוד כשרים ונגישים היכנסו ל כאן
מה המשמעות של לינקים מתומלגים?


המערכת של הסליק, הפיתוח והתחזוקה השוטפים, שלא לדבר על המחקר והכתיבה, דורשים ממני המון. גם זמן (שהוא יקר בפני עצמו, אבל ניחא) וגם הרבה כסף. אני לא סובלת פרסומות מעצבנים ושונאת שמציפים לי את התיבה, ולא רוצה לעשות את זה לכם. לכן, עשיתי שותפות עם אמזון, אדובי, וקליפ סטודיו כדי לקבל תמורה קטנה אם תבצעו רכישה בעקבות המלצה מהאתר. זה לא משפיע על המחיר שאתם משלמים. ואני - ושאר הבלוגרים ממליצים רק על המוצרים שבאמת איכותיים לפי דעתינו. אני שמחה אם המידע שלנו סייע לכם באיזשהו צורה, ואם רכשתם משהו בעקבות המלצה שלנו, תודה רבה על התמיכה!
מי הבלוגרים ומה תפקידם?


כאן בסליק התאספנו כמה ציירים מהשוק החרדי והישראלי כדי לשתף אתכם בידע שלנו. אני, הגיבן על כתיבה, יסודות בציור, איור דיגיטלי, תוכנות ועטים דיגיטליים מרים יעל יוצרת הקומיקס אחד:אפס, כותבת הדרכות בציור ואיור דיגיטלי, תסריטאות ועריכה פיציקטו כותבת על ציור מסורתי ודיגיטלי וגם קצת תרפיה באומנות דבורה קוטובסקי מעלה סרטונים עם ספידפיינטים וטיפים לציור וצבע בעולם הדיגיטלי ובכלל שו"ת אנחנו גם עונים על השאלות הכי בוערות שלכם. אז כתבו לנו למייל או בתגובות ונשמח לענות כמה שיותר. ראנדום אוסף של מיטב הפוסטים מחברות בפורום הסגור ועוד כתבי אורח אני תמיד מחפשת עוד כותבי תוכן. אם יש לכם רעיון לפוסט, אנא כתבו לי למייל
איך אני יכול/ה לעזור?


אני תמיד מחפשת עוד תוכן מעניין להוסיף לאתר, ורוצה להגדיל את המאגרים החינמיים כמה שיותר. בלוגרים יש לכם מה לומר? הדרכה יעילה, תהליך מעורר השראה, הגיגים חשובים? שלחו את הפוסט שלכם למייל שלנו ואם הוא קריא וברור אשמח לפרסם אותו בראנדום.
סרטונים מכירים סרטון יוטיוב הפתוח בנטפרי? אם הסרטון יעיל לציירים אשמח להוסיף אותו למאגר. שלחו את הקישור למייל שלנו. יש לכם ספידפיינט מיוחד משלכם אבל אין לכם כוח לערוך ולהעלות? שלחו אותו אלי ותראו אותו בערוץ של הסליק תוך שבועיים.
תפיצו את השמועה אם אתם אוהבים את מה שאני עושה כאן, שתפו עוד ציירים כדי שנוכל לתת לכמה שיותר. ביקורת אני מאמינה בביקורת בונה. יש לכם הצעות לשיפור, בקשה לשידרוג, תלונה על התוכן, או אפילו שמתם לב לשגיאת כתיב מביכה? אשמח מאוד לשמוע מכם. אנא שלחו מייל לכתובת הרשמית של הסליק Hagslik@gmail.com. אני משתדלת לענות לכל פניה תוך 24 שעות מלבד שבתות וחגים.
מה המייל של הסליק?


המייל הרשמי של הסליק הוא Hagslik@gmail.com אפשר גם לפנות ישירות אלי Haggiben@gmail.com תמיד שמחה לשמוע מכם.