זהו זה

פורום סגור לציירות

 

במה בשבילך

הפורום מעניק לך בית חם והזדמנות להתחבר לקהילה ברמה מקצועית, עם תמריצים לצמיחה ותמיכה ברוח התורה.

כאן ילוו אותך הציירות המובילות בציבור. תצרי קשרים עם חברות שמתעניינות באותם נושאים כמוך. תוכלי להעניק ולקבל ביקורת אמיתית שתבנה אותך, לשתף בפידבק מכל הלב ולגדול ביחד עם הציירות שלנו.

עיצוב ואווירה

הקהילה שלנו הכי חמה שיש. אנחנו אוהבות להכיר חברות חדשות, ואנחנו הקהילה הכי פתוחה ברשת. אנחנו תומכות בכל סגנון שמעניין אותך. נהיה שם, בזמנים בהן את מתחילה את דרכך, בזמנים בהם העט שלך קורס, בזמנים שאת ממש צריכה מילה טובה. כולנו כאן כדי לצמוח יחד.

 

בממשק נעים ונוח להפעלה, יפתח בפניך הזדמנות לגלות מאגרים של ידע וניסיון. העיצוב יפהפה ונקי שישחרר אותך להתמצאות בקלות ולהתרכז במטרות שלך, ואנחנו כל הזמן מפתחים פיצ'רים חדשים כדי שיהיה לך טוב. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על < פוסט >

 

שקיפות ושותפות

ההנהלה שלנו הכי מקצועית שיש. ככה זה עובד:

אלגוריתמים ברורים מדריכים את הנהלים. את תדעי תמיד מה קורה ולמה. ההנהלה מעדכנת אותך בכל פעולה, ותנקוט במעשים אך ורק על פי החוקים שמפורטים בשפה ברורה וקריאה עבורך. מזג, רגישויות, וטעם אנושי לא ידריכו את הניהול,  ולך תמיד תהיה המילה האחרונה.

אנחנו מאמינות שאת שותפה שלנו ביצירה הגדולה. אנחנו מאמינות בחופש ביטוי ושיח גלוי בין החברות וההנהלה. את חשובה לנו וגם התובנות שאת מביאה איתך. אנחנו מתחייבים לשמוע את הביקורת שלך ואת הפידבק שלך על כל נוהל ועל כל פעולה שאנחנו עושים. אנחנו תמיד נקשיב לך.

 

נשמע טוב?

נשמח לקבל אותך אלינו! כל מה שאת צריכה לעשות זה לעקוב אחרי השלבים הבאים.

1. הדרישות

דרישות סף

חשוב לנו לשמור על ההווי והאווירה בקהילה. אנא שימי לב שהקהילה מיועדת רק לציירות שמעוניינות להתקדם ולתרום. לשמאלך תראי מספר דרישות סף. אם את עומדת בהן, אנחנו בטוחות שתהני איתנו. אם סימנת על כל התנאים ✔ תמשיכי לשלב הבא.

אם אינכם עומדים בכללים, לא נורא. יש בסליק שפע של ידע ותוכן במיוחד בשבילכם. אפילו הוספנו אזור ראנדום בו אנחנו מעלים את הפוסטים והתכנים האיכותיים שהתפרסמו בפורום. תוכלו לגשת לשם ממש ברגע זה כדי להנות מעולם של ידע וניסיון.

 

2. תנאי השימוש

כדי להשתמש בפורום עלייך להתחייב לעמוד בתנאי השימוש. את תראי שהשתדלנו מאוד לבוא לקראתך אבל גם אנחנו לא יכולנו לחשוב על הכל. אם תבחרי להשתתף בפורום תוכלי להביע דעה חופשית עליהן ואנחנו נקשיב לך בכובד ראש.

4. מה עכשיו?

תוך מספר שעות תקבלי תשובה מייל שלך בו יהיה שאלון קצר. בשאלון אנחנו נוודא שאת עומדת בדרישות הסף שלנו. ייתכן שהאימות יקח קצת זמן היות שעלינו לוודא שכל החברות מתאימות לקהילה. לאחר שנסיים את האימות תקבלי מייל עם הזמנה להיכנס לפורום ותוכלי להתחיל להנות! בדרך כלל תהליך האימות יסתיים תוך 72 שעות.

מחכות לך!

3. פנייה

את עדיין כאן? נהדר!

1. אם לא נרשמת עדיין לאתר לחצי על כניסה בפינה העליונה הימנית.

2. שלחי מייל לכתובת haGslik@gmail.com

3. בשורת הנושא כתבי רוצה להיות חברה [שם]

4. בתוך הסוגריים כתבי את השם שתרצי לקרוא לעצמך בפורום (ניק).

לדוגמא: רוצה להיות חברה [הגיבן]

העידוד האקראי להיום

עזרה

 

תנאי שימוש

הוראות הפעלה

פניות

סיפורים

 

בקרוב!

ראנדום

 

ארי

WebNoir

Magic Pen

הדרכות

 

ציור מסורתי

ציור דיגיטלי

תוכנות

כלים

כתיבה

מאגר קורסים

סרטונים

 

ספידפיינטים

הדרכות

כשותף לאמזון אדובי וקליפ פיינט חלק מהקישורים באתר מתומלגים.