top of page

הויון גודל 22 - מה ההבדל בין הגרסאות?התיעצות קטנה עם Ammo:‏

אני כעת לפני רכישת לוח הויון ורציתי לשמוע מה היא אומרת לגבי (Huion Kamvas pro 22 (2019 לעומת Huion Kamvas pro 22 הרגיל. ההבדל היחיד שאנחנו רואים בינתיים זה מהירות זמן תגובה, וההבדל במחירים- 100 דולר. מעניין לשמוע למה היא ממליצה דוקא על 2019 בפוסט שלך בסליק.

תודה גדולה, ויום נפלא!

ללא שם


התשובה


שלום ללא שם. ראשית אזכיר לכל הקוראים שמדובר בעט תצוגה, עט גרפי עם לוח שמחברים למחשב כדי לצייר. אם אתם רוצים לדעת עוד על זה הסתכלו כאן.


לענייננו, אני בדרך כלל ממליצה לקנות דגם של כל חברה רק שנה לאחר שהיא יוצאת לאור. כמעט תמיד יש באגים שעקפו את בקרת האיכות ואחרי שנה אפשר לבדוק מתלונות של משתמשים מה היו הבעיות התדירות, והחברה תוציא סטוק חדש ומשופר. כשחברת Wacom עושים את זה הם בדרך כלל משאירים את השם המקורי ורק מדווחים על תיקון התקלות בערוצי תקשורת (אם כי נראה שהם יעברו למנהג דומה להויון השנה). כשחברת Huion יוציאו גרסה שניה הם ישאירו את השם המקורי אבל יוסיפו ציון לגרסה כמו שנת ההוצאה או V2. תמיד כדאי לרכוש את הגרסה העדכנית. במקרה הזה מדובר יותר בשדרוג שמשפר את חווית השימוש ומגבש את כל החידושים העדכניים בשוק בצורה המיטבית ביותר, ולמרות שרוב המשתמשים היו מרוצים יש גם תיעוד של תלונות על הגרסה הראשונה. כדאי לשים לב שהויון הפסיקו את ממכר הגרסה ההיא. לא ניתן לקנות אותה בחנויות הרשמיות, קרי: חנות הבית של Huion, אמזון, B&H. אני מניחה שאפשר עדיין לרכוש אותה בEbay ואתרים דומים בהם טרם נגמר המלאי, וייתכן שתקבלו מוצר סביר, אבל יש בזה סיכון.השדרוגים המיוחדים לגרסה 2019


מהירות תגובה.

כפי שציינת, מהירות התגובה פחתה מעיכוב של 14ms לעיכוב של 8ms, אבל מכיון שמדובר במסך לציור ולא למשחקי מחשב או רינדור, אין לערך הזה משמעות אמיתית, ואילו זה היה השדרוג היחיד הייתי אומרת שזה לא שווה מאה דולר נוספים.


המסך מוצמד.

כלומר אין מרווח אוויר בין משטח הזכוכית למסך הלד שמתחתיו מה שמפחית עד לאפס כמעט את הפרלקסה, הרווח בין החוד של העט ובין הסמן שעל המסך. זוהי התקדמות טכנולוגית ייחודית לHuion בלבד, בינתיים.


תיאום צבעים רחב.

הצבעים תואמים ל120% Srgb, או 92% Adobe RGB, עשרים אחוז יותר מהגרסה הקודמת. במסכי מט אנחנו מאבדים חלק מהחדות של התצוגה. זה וויתור שחלק מאיתנו עושים לטובת המרקם והרגשה טבעית יותר. כל אחוז שמוסיפים לצבעים חיוני כדי לפצות על הבעיה הזאת. 120% זה מעולה.


בשתי הגרסאות לוח הזה יש לעט 8192 רמות לחץ לעט, עט ללא טעינה, יש זיהוי הטייה, המסך מט, והמסך בגודל 21.5". אם יש בעיה של תקציב, אני ממליצה לכם לבדוק את הדגם הזה הויון פרו 16 במחיר משוער של 1890 ₪. הוא אמנם קטן יותר אבל הוא דגם מתקדם מאוד והגודל סביר. בתור לוח ראשון זה מצוין, אך הוא בהחלט יכול לשמש אתכם זמן רב. תוכלו לראות כאן השוואה של הלוחות. הוספתי גם לוח של וואקום מדגם חופף שיהיה.


249 צפיות11 תגובות

פוסטים קשורים

11 Comments


chanycharitan
chanycharitan
Apr 04, 2021

https://www.amazon.com/gp/product/B07S7BCTWW/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A1PNQ9SOUWDGE0&psc=1

ממליצה על הלוח הזה?

הייתי עד כה עם לוח ואקום - אינטוס פרו

ומאד רוצה לעבור לעט תצוגה במחיר שפוי

Like

אממו
אממו
Aug 11, 2020

מרים יעל, לוחות מעולם לא נשלחו בחינם וגם כעת לא. אמזון באים לקראת ישראל בתנאי העסקה שלהם. על כן בדרך כלל יוצא שווה יותר דרכם. אם זה מדאיג אתכם, תוכלו תמיד להשוות עם אתרים אחרים היות שאמזון תמיד מציגים את המחיר הסופי המלא גם בשקלים.


בכללי: על פי הבדיקה שלי עדיין יש משלוחי חינם בהתאם למוצר ולעלות המוצר. למשל ספרים.


Like

@ammo רק רציתי להזכיר שאמזון הפסיקו את המשלוחים חינם (גם בקניה גדולה). זה בעקבות הקורונה כנראה אבל אין להם צפי מתי זה יחזור

Like

אממו
אממו
Aug 10, 2020

מלכה יזדי,

הדגם שקנית הוא Kamvas Pro 22 2019 ( על פי צילום המסך שלך). הדף עליו את נמצאת מיועד להורדת תוכנת הדרייבר עבור הלוח. התוכנות מתעדכנות כל הזמן כדי לטפל בבאגים וכדי להתאים למערכות ההפעלה שמתפתחות גם הן. בטבלה את רואה שלוש גרסאות שונות לאותו דרייבר:

  1. גרסת בטה אחרונה - העדכון האחרון לגרסה ניסיונית שעדיין נמצאת בבדיקות. גרסת בטה מכילה את כל הפיתוחים הכי חדשים אך היא לא יציבה.

  2. גרסת בטה קודמת - העדכון הקודם לגרסת הבטה. גם היא לא יציבה.

  3. גרסה מעודכנת אחרונה - הגרסה היציבה המעודכנת ביותר. זאת הגרסה שתורידי. בעתיד יסיימו לבדוק את גרסת הבטה ויעלו אותה לכאן. אל תדאגי בקשר לזה, התוכנה במחשב אמור להתעדכן אוטומטית או להתריע לך שתעדכני. לא תצטרכי לחזור לאתר הזה…

Like

אממו
אממו
Aug 10, 2020

אוריין טמסוט,


בדרך כלל עדיף לקנות באמזון או בחנויות רשת אחרות. הם נוהגים לעשות מבצעים משלהם והמחיר זול יותר. אמזון השנה התחילו לבוא לקראת צרכנים מישראל גם כן, וזה מוזיל את מחירי השליחות.

Like
bottom of page