top of page

סינטיק 24 פרו [פריקה]

ובכן, הגיע היום הזה שהבטחתי להציק לכל מי שביקש שאמשיך לכתוב פוסטים ארוכים ומייגעים. הפעם- אל תתרגשו- מדובר בReview יבש לחלוטין ולכן אם אין לכם עניין בחוויית המשתמש של הלוח הזה, אתם יכולים פשוט לסגור את הדפדפן ולחזור לעבוד, עצלנים שכמוכם.

אז כן, לפני איזה חודש ומשהו קיבלתי את הסינטיק החדש. המסקנה שלי מהאירוע, אגב, היא כזו: יכולתי להזמין מאמזון (הרשמי) ולקבל את זה תוך שבועיים, במחיר נמוך יותר (משהו כמו 200 שח פחות) ועם שירות של החזרה במקרה שאני לא מרוצה, ובמקום זה הזמנתי את המוצר מאריג'נט במחיר גבוה יותר, וקיבלתי אותו אחרי 3 שבועות (לא היה במלאי). תלונות? אין לי, אני לפחות שמחה שנתתי כסף למדינה של עצמי וחיזקתי את הכלכלה המקומית ככה שלילדים שלי יהיה עתיד ושהמילקי שלהם יעלה לפחות כמו בברלין. או משהו כזה.

אבל בואו נפסיק לדבר על הזמנת המוצר ונתחיל לדבר עליו בעצמו!

קודם כל, כשהזמנתי את המוצר לא ממש חשבתי הרבה. אני עושה דברים בלי לחשוב, באופן כללי. אממו כנראה חטפה שבץ קטן בעקבות הפזיזות שלי, בכל מקרה, סמכתי על וואקום או משהו כזה. בחרתי את הגודל שהיה נראה לי ופשוט הלכתי על זה. מה שקרה הוא, שאני ממש לא טובה בפיזיקה (הצד הפיזי שלך קטן, אמרה לי פעם מישי שמבינה), ולא ממש הבנתי את המשמעות של המילים '24 אינצ'', אז כשהלוח הגיע- הגודל פשוט היכה אותי בתדהמה. ירדתי לקחת את המוצר מהשליח (ככה זה עובד, תסגרו את הפיות הפעורים שלכם) ונאלצתי לחנוק את הצרחות ההיסטריות שלי עד שסגרתי את דלת הבית מאחורי והנחתי את ה--- ובכן, את הדבר הענק על הרצפה.


הקרטון החיצוני

הקרטון הענק היה ארוז טוב מאד, חתכנו אותו בהיסטריה (חתכנו- זה עוד אנשים/ילדים/עוברי אורח שכמוני היו נרגשים מאד ממעמד של פתיחת גאדג'ט חשמלי כל שהוא) וגילינו עוד קופסה בפנים. בתוך הקופסה ההיא היו ארוזים בגומחות קלקר כל החלקים של הלוח, כולל—שיעול נרגש—הלוח עצמו!


הקרטון הפנימי ותכולתו

אחרי שעצרתי בכוח את כל האנשים/ילדים/עוברי האורח מלמשש ולגעת בכל החלקים, וניסיתי למצוא מקום לדבר הענק הזה בתוך ביתי הקטן (זה לא ממש עבד, בינתיים. אנחנו צריכים להרחיב עכשיו), ישבתי לי לקחת חלק בהיסטוריה, כלומר, לנסות את הלוח החדש והמבריק.

פירוט על החלקים המופיעים בתמונה או שלא מופיעים אבל קיימים באן שהוא בתוך הקלקר: לוח, קאבל כוח, עט, מעמד לעט עם חודים חלופיים, מחזיק לעט שמתחבר ללוח עצמו. שלט קיצורי מקשים, כל מיני קאבלים שהצד הפיזי הקטן שלי לא מבין למה הם אבל מסתבר שהם אקסטרה, דף עם הוראות לא ברורות איך להרכיב את הלוח, דף קרטון עם גומיות צבעוניות לעט, מטלית ניקוי

למעשה, בעקבות אילוצים אישיים, לקח לי יותר משבוע עד שהתפניתי אפילו להתחיל לחבר את החלקים השונים ולנסות להפעיל אותו. אבל עוד לפני שהפעלתי אותו, לקחתי את העט והחלקתי אותו על הלוח. אני חייבת להגיד שהדבר הראשון שתפס אותי הוא שהמגע הרבה יותר פיזי מהלוח הקודם! ובפיזי אני מתכוונת שהלוח הוא לא גוש זכוכית חלקלק ומעורר צמרמורת (סליחה, לוח קודם. אתה עדיין בליבי.) אלא משטח עם מגע מחוספס יותר, והסאונד של העט על הלוח זה הסאונד שחלמתי עליו בלילות עבודה קרים ובודדים. תעצרו אותי כשאני מתחילה להתפייט יותר מדי.

בכל מקרה, תהליך ההפעלה של הלוח לקח איזה 40 דקות עבור אדם עם צד פיזי קטן כמו שלי, אבל בסופו של דבר הצלחתי (תודה ל אממו שעזרה) והלוח נדלק.

רשמים מהלוח:

רגישות העט והלוח

הדבר הראשון הוא כמו שציינתי, המגע של העט הרבה יותר טבעי. הוא פחות מחליק ואני מרגישה שאני פחות מתאמצת בציור. בנוסף, הרגישות של העט גבוהה הרבה יותר. אם נתייחס לעפרון רגיל, יש לנו כציירים את האפשרות לשלוט ברמת הלחץ שמופעלת על הדף. זו הסיבה שהרבה מאיירים מתקשים להתרגל לאיור הדיגיטלי. לי אף פעם לא הפריע, איור על דף היה איור על דף ואיור ממוחשב- איור ממוחשב, הן היו חוויות שונות עבורי. אחרי שקיבלתי את הסינטיק 24, הבנתי שכמה שהלוח הקודם היה מעולה, היה כל כך הרבה מקום לשפר בו את המגע של העט ואת הרגישות שלו, וכמה זה יכול להתקרב עוד לחוויה האמיתית. הרגישות של העט והלוח בדגם הזה הם לא צחוק, זה מדמה בהרבה תחומים את המגע והחוויה של עפרון/עט אמיתי ואני ממש נהנית מכל רגע. בואו נראה מתי זה יעבור לי.

פחות השתקפות

מהחוויה שלי עד כה, אני ממש מבסוטה מהעובדה שהלוח משקף הרבה פחות אור מהקודם. חלקכם אולי זוכרים את התלונות שלי על כך שאני צריכה לעבוד בחושך מפני שהלוח משקף את אור הפלוראוסנטים, בלוח הנוכחי הבעיה נעלמה! אני מציירת באור מלא והגיע הגאולה לעיניי העייפות.

(זה ביזארי אבל תתרגלו: זו אני) הלוח מתחמם! יאי

טוב, חבר'ה, זה לא צחוק. לצייר בחורף זה חתיכת סבל לפעמים. קצוות האצבעות קופאות מקור, אני לפעמים עובדת עם כפפות וזה מסורבל כמו שזה מסורבל. אבל, הלוח החדש הגיע, וגילתי באג- או מה שזה לא יהיה- שכל עוד חורף בארצנו הקטנה, אני מבסוטה ממנו: וזה העובדה שהלוח מתחמם! אין לכם מושג כמה זה נחמד. כן אני יודעת שעוד מעט קט הקיץ יגיע ואני אצוץ פה כפטריה אחר השמש ואתלונן שחם לי וזה מציק ומזיע. אבל בינתיים, בואו נגיד שירח הדבש שלי עם הלוח החדש נחווה בצורה הכי חמימה והמחבקת האפשרית.

שלט קיצורי דרך

טוב, חשבתי שאני אתרגל במהירות, אבל מסתבר שבשלט הזה אין מספיק מקשים בשביל כל קיצורי הדרך שאני משתמשת בהם במקלדת. איך אפשר להסתדר בלי W(שרביט בחירה) ctrl+T, ctrl+D ctrl+A , (הפיכת בחירה) ctrl+shift+i ועוד כל שאר הקיצורים? על מה בדיוק אני צריכה לוותר כדי להכניס הכל בשלט הקטן הזה? אם למישהו יש מפת הגדרות קיצורי דרך מנצחת שהוא מוכן להתערב שהביאה לו את האושר, אשמח אם ישתף אותי.

עוד דבר שכבר התלוננתי עליו, הוא שהשלט עובד רק כשאני באנגלית. אפילו אם אני שומרת את הקובץ בתוך התכנה עצמה, ומשתמשת במקלדת עברית, אני שוב צריכה להחליף לאנגלית כשאני חוזרת להשתמש בו. זה די מסורבל. בנוסף, בתכנה Rebell, (חוץ מundo, redo) השלט לא עובד כמעט בכלל! מציק מאד. באופן כללי לשלט יש גליצ'ים ומדי פעם המגע בגלגל הקטן מתחיל לזייף, כשאני מכבה ומדליקה זה עובר.

אז אני לא יודעת עד כמה זה יהיה לי נוח להמשיך לעבוד איתו. אבל אני נותנת לו עוד קצת זמן, ככה, בשביל להוכיח לעצמי שאפשר להסתדר גם עם צד פיזי קטן בעולם הזה.

הגודל

וואו אוקי. אני לא יודעת אם כולכם יודעים את זה, אבל 24 אינצ' זה הרבה יותר גדול מ13 אינצ'. הפתעה, אבל כן. הגודל הימם אותי. זה פשוט מדהים שאפשר רק לצייר בלי כל הזמן להקטין ולהגדיל את הדף. התנועות של היד משוחררות יותר בגלל שיש יותר מקום על המסך, ונורא כיף שאני לא צריכה לסגור כל חלון שאני פותחת בתכנה רק כי אין מקום. גודל זה חווית משתמש משודרגת לחלוטין, חבר'ה, תגדלו! מומלץ בחום. לגודל יש גם צדדים פחות נוחים- הלוח כבד מאד ומסורבל ויש לו חוטים ארוכים ומסובכים, אי אפשר לנתק אותם מתי שרוצים- כי הם מחוברים לצד הפנימי של הלוח, במקום זה צריך לנתק את החוטים מהמחשב במקרה שרוצים לאכסן את הלוח או להעביר אותו. זה לא מאד נוח כמו הדגם שהיה לי (שבו פשוט הייתי מנתקת את החוט מצד הלוח וחסל) אבל חבר'ה, אחרי הכל לא הייתי חוזרת בי. הלוח הזה פשוט מדהים, ואני מניחה שחוסר הניידות זה חלק מהחיים שלי עכשיו. התרגלתי לצד פיזי קטן, אתרגל גם לזה.

לסיכום- המוצר מדהים ביותר. חוץ מהשלט (והצד הפיזי הקטן שלי)- אין לי תלונות בכלל. הוא גדול, תופס הרבה מקום, ומלא בחוטים וקאבלים, אבל החוויית משתמש שלו מטורפת ואני ממליצה לכל מי שיכול להשתדרג אליו.

אשמח לקרוא תגובות שלכם בנושא. על איזה לוחות אתם עובדים, איזה גדלים ואיזה חברות ומה אתם חושבים עליהם לעומת מה שכתבתי כאן על הסינטיק פרו? יהיה מעניין לקרוא.

שבוע טוב!

183 צפיותתגובה 1

פוסטים קשורים

bottom of page